Zaujměte pohodlné posezení, najděte v článcích o parádě a pro parádnice zábavné povídání s obrázky, možná i inspiraci a poučení.

Paráda práce i relaxace

 

Nejvíc vychutnáváme pohodu po práci.

I relaxování je nanejvýš je nutné. Jenže v dnešní uspěchané době je odpočívat spíš umění.

V dnešní uspěchané době je dobré si udělat čas sám pro sebe a zrelaxovat, ozdravit svůj organismus. Masáže působí blahodárně na tělo i mysl a proto - ať jste unavení ze sportu, přemíry práce, nebo se chcete nechat jen malinko rozmazlovat při wellness masáži ...

Už jste vyzkoušeli i tyto masáže:

http://hydrocolon.biz/


"Kolik Vás stojí posilovna?"
"Měsíčně tak 5.000 Kč."
"Tak drahá?"
"No to víte, bufet je tam drahý!"


Domácí stereotypní a nikdy nekončící práce zpravidla těší.  A pokud najdete domácí pomocníky, to je potom paráda!             


Hrajte golf, choďte plavat - nebudete se stačit divit, co dobrého vám to přinese. Báječnou relaxací hlavně pro ženy je taky nakupování. Přeji vám, dámy, ať vždy máte z čeho čerpat. 

To byste nevěřili, jak ten čas letí. Odpočinek bude za nedlouho úplně neznámé slovo.
To je parádní pohoda!

Když je člověk mladý, tak to vidí jinak. Paráda je mít zajímavou práci, která mě baví s dobrým kolektivem i oceněním, kam chodím ráda. Chodit do práce jen kvůli obživě a s nechutí je neparáda, ale i to je lepší, než zůstat před penzí bez práce a mnohdy i sama doma bez dřívějších kontaktů s lidmi. Nikomu to nepřeji, proto si práce važte. Vážně.Milujte ji jako svůj život. Stále se učte, vzdělávejte, získávejte dovednosti. Splňte si základní trojčlenku na trhu práce - pc, jazyky, řidičák.


Neparáda je být nezaměstnaný bez peněz, života, přátel a pomoci. Snahy pro to něco udělat, prostě sama chtít a říkat si: Já to dokážu!

 Ahoj někdy příště.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one