Zaujměte pohodlné posezení, najděte v článcích o parádě a pro parádnice zábavné povídání s obrázky, možná i inspiraci a poučení.

Plesy a co se nosí - obrázek

Plesy a co se nosí - obrázek

Plesová sezóna a co se nosí?


Toalety samozřejmě dlouhé, protože každá žena touží být na plese rozevlátá, a to šaty ve stylu empír, antika, vrací se móda z 50.-60. let, pravé kožešiny, rukavičky...

Ovšem ty šaty, co se vám líbí na věšáku, nemusejí na těle vypadat vůbec dobře. Přináším vám proto tipy, jak si správně vybrat večerní šaty a čeho se raději vyvarovat.


Je jisté, že byste se v šatech měla cítit jistá a svá. Nečekejte, že se pocit dostaví později, padnout by vám měly hned. Kromě kvalitního provedení je důležitý především střih zvolený adekvátně k vaší postavě. Silnějším postavám sluší empírový střih volně spuštěný od prsou dolů, štíhlé ženy zase nemusejí nutně volit černou barvu.

 

Velmi sexy budete vypadat v rafinovaných plesových šatech z lesklého saténu, které mají kromě dlouhého rozparku také svůdný výstřih a holá záda. Má to však jeden háček – v těchto šatech nedostatky postavy prostě nezakryjete...

 


 

Nejen pro štíhlé postavy, ale i pro ty, které potřebují nějaký ten nedostatek zakrýt, jsou vhodné korzetové šaty. Vyrábí se až do velikostí 2XL-3XL a rozhodně jejich volbou neprohloupíte.

Černá zdůrazňuje vrásky

Lesklé látky a pružné, elastické střihy, si mohou dovolit hlavně mladé a štíhlé ženy, ženy plnějších tvarů by měly myslet na drobné nedostatky své postavy a dobře je maskovat zvoleným střihem a materiálem. Tmavá barva je na slavnostní příležitosti v podobě plesů vhodná, černá ale zdůrazňuje nedokonalosti pleti a vrásky. Doporučuje se proto výběr šatů spíše v tmavomodré, vínové či olivové barvě.


12.04.2010 19:54:02
koksoza
 Ahoj někdy příště.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one